Żaluzje drewniane – Styl ECO zawsze w modzie

żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – Styl ECO zawsze w modzie

Niedrogie, eleganckie i ekologiczne – takie właśnie są żaluzje drewniane. Spośród wszystkich najchętniej wybierane przez zwolenników naturalnych materiałów. Drewniane żaluzje stworzą nastrojową atmosferę w każdym wnętrzu. 

Wybór osłon okiennych na rynku jest ogromny. Bogata gama kolorystyczna i eleganckie wykooczenie, daje możliwośd swobodnego dopasowania ich do koloru mebli czy podłóg. Żaluzje drewniane, jak żadne inne, najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach narażonych na dużą ilośd promieni słonecznych i wilgoci. Latem świetnie ochronią przed światłem, a w chłodne dni przed utratą ciepła.

Nastrojowe i klimatyczne – to można powiedzied o żaluzjach drewnianych. Idealne pasują do stylowych jak i nowoczesnych wnętrz. Żaluzje drewniane świetnie podkreślają ich charakter. Możliwośd regulacji wpadającego światła pozwala na stworzenie nastrojowej atmosfery.

Wszystkie elementy żaluzji, od rynny po belkę dolną, wykonane są z drewna o tej samej kolorystyce, dzięki temu całośd wygląda estetycznie. System prowadzenia żyłkowego, powoduje, że podczas rozchylania okna żaluzje drewniane nie zwisają , utrzymane są w stabilnym położeniu. Całośd pokryta jest powłoka, która zapobiega chłonięciu wilgoci i blaknięciu. Żaluzje drewniane opcjonalnie mogą byd wyposażone w sterowanie elektroniczne.

Czego chcied więcej?

 

Żaluzje drewniane to niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli. Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. W naszej ofercie znajdują się także żaluzje wykonane z drewna laminowanego oraz bambusa.

Żaluzje drewniane PURE to nowość wśród żaluzji drewnianych 50mm.

To niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Powstała nowa kolorystyka żaluzji drewnianych 50mm, dobrana została z największą precyzją do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni. Drabinki taśmowe żaluzji dobrano odcieniami do poszczególnych lameli.

Dzięki nowym odcieniom PURE doskonale wydobędziesz piękno i klimat surowych wnętrz. Żaluzje z kolekcji PURE nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.